Woensdag 26 februari
Muziekcommissie heeft aanstaande maandag vergadering.
19 maart in koorkleding op de repetitie.
Gerrie heeft een nieuwe actie opgezet. Oud Hollandse koekenactie. 5 producten. Twee weken de tijd, 12 maart inleveren en 19 maart is de levering.
Bestuursmededelingen: afgelopen week een documentje in de whatsapp over dat we paar mensen zoeken die de aankleding willen verzorgen tijdens het concert. Er zijn al best wat ideeën maar moeten wel uitgewerkt worden. Zelf ideeën bedenken mag ook maar effe in overleg met bestuur. Wie geeft zich op. 2 mensen is al genoeg. Vrij veel ruimte om aan te kleden en vrijdags hele dag of zaterdagochtend.
Stand sponsors 4000 euro….uiteraard willen we nog meer.
15 maart heitje voor karweitje.
Wandelen over de hei. Met koffie thee taartje
5 Euro pp maar mag altijd meer.
Neem gerust iemand mee bijv. man,.vriend, dochter, zoon, collega enzovoort.
Document draaiboek versie 1 in de mail ontvangen. Er komt een nieuwe want opstelling bij het lied Nieuwe wereld is aangepast. Tijdens dit lied zal er een soort puzzelstukken van een hart in elkaar gevouwen worden.
De laatste 2 weken voor concert zal de beide woensdagen beginnen om 19.30 uur en eindigen als klaar is. Dit kan 22 30 uur worden.
Terug