Woensdag 18 maart

*Zondag optreden in Heerenveen. Zie details op de site. Let op ondanks kleine kerk wel genoeg ruimte op het podium. Zeg daarom aub niet af en kom dus gewoon.

*We hebben bericht ontvangen van zowel Stephanie als van Mellanie dat zij hebben besloten om hun lidmaatschap op te zeggen.

In al die jaren dat Stephanie lid was heeft ze dit altijd met ontzettend veel plezier gedaan en heeft het koor een heel bijzondere plek in haar leven gehad. Ze kijkt dan ook met heel veel dankbaarheid terug op de mooie, warme en liefdevolle jaren die ze bij Joyful Sound heeft mogen beleven.

Mellanie wil iedereen bedanken voor de fijne jaren maar ook voor de steun die ze enorm heeft gevoeld in de periode rond het overlijden van hun Maily.

Ze vinden dat de liederenkeuze en het instudeertempo verandert en steeds minder bij hun past en merken dat de onderlinge gesprekken vaak over dingen gaan die niet matchen met de fase van het leven waarin zij zelf zitten. Daardoor raken ze de binding wat kwijt.

Samen besloten dat het voor hen persoonlijk een goed moment is om na dit seizoen te stoppen en er genoeg tijd is voor de invulling van de sing-in in september en de vacature van opbouwploeg.

Stephanie en Mellanie: bedankt alvast voor jullie inzet, betrokkenheid en alle mooie momenten die jullie in het koor hebben gebracht.

En gelukkig zijn ze er nog gewoon dit seizoen bij, dus we hebben nog genoeg repetities en optredens om samen muziek te maken. Laten we daar vooral van genieten! 🎶

 

*Eline heeft aangegeven om de laatste avond te willen verzorgen. Daar zijn we erg blij om.

* Woensdag 1 april dus over 2 weken is de ledenvergadering. We starten die avond om half 8. Janet is verkiesbaar en stelt zich graag weer herkiesbaar. Maar mocht je het echter leuk vinden om voorzitter te worden dan graag je naam met 5 handtekeningen ter ondersteuning uiterlijk volgende week aanleveren bij het bestuur.

*Morgen heeft het bestuur weer een bestuursvergadering.

*Albert heeft het inschrijfformulier ingeleverd en is daarbij nu lid.

*Vanavond repeteren we voor de pauze Halleluja Hij is opgestaan, na de pauze wat liederen en oefening met de nadruk op de articulatie. Overdreven medeklinkers zingen zodat wel beter verstaanbaar is.

We zitten krap met tijd met nog 4 liedjes voor de kerst in te studeren. Natuurlijk ben je niet verplicht maar helpt enorm als je thuis ermee bezig gaat. Zodat instuderen ook sneller gaat.



Terug